Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Amikor megjelenik a nyákom, előtte való nap van mindig ovulációm, majd ovu után kb. 1 hétig nyák, majd egy száraz nap és utána krémes folyás mensiig. A nyákból, illetve hasszurkából ítélve 28-án volt ovum, majd most 3-án együtt voltam úgy a barátommal, hogy kézzel csináltam neki, majd abbahagytam és betette gumi nélkül annyira, hogy betette, "lökött rajta" 2-3-at és kivette, majd kézzel elégítettem ki. Másnap száraz napom volt, vasárnaptól krémes folyásom van, most is. Vasárnapra várom, de félek, hogy ettől a kis gumi nélküli akciótól teherbe eshettem...:\ Mekkora az esélyem rá?

Köszönöm a válaszokat!!


2014. okt. 8. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát megérte az a 2 lökés az idegeskedést? Nem is értem már ezeket a kérdéseket...

Nem sok esély van rá, de ha nem akarsz gyereket, akkor VÉDEKEZZ rendesen. Amikor beteszi két lökésnyire, akkor miért nem jut eszedbe, hogy utána napokig idegeskedhetsz ez miatt?

2014. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem éri meg, nagyon nem, főleg, hogy az idegeskedés mellé félelem is társul, azóta is folyton azon kattog az agyam, hogy miért engedtem, sosem szoktam neki, védekezünk rendesen, csak akkor éppen nem, arra a két lökésre...Nagyon buta voltam, hogy engedtem...
2014. okt. 8. 20:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Esténként hüvelyben 36.8-37. környékén van a hőm, most viszont 36.6 csak, hónaljban is csak 35.8, néha olyan, mintha kiverne a víz, de nem izzadok, a fejem iszonyatosan fáj...Lehet terhesség és most van a beágyazódás...? Remegek a félelemtől...
2014. okt. 8. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:

A hőmérőzésnél a REGGELI hő számít, amikor még nem mozgott az ember. Nem számít a napközbeni sem, az esti sem. Nyugi.

És legközelebb tanulj ebből a mostani félelmedből!

És kérlek mond el a barátodnak, hogy most mit élsz át, hogy tudjon róla, hogy a két lökéssel milyen félelmet generáltatok. Így hátha nem akarna legközelebb is rábeszélni egy kis "nyugicsakbeteszemkétlökésnyit" dologra.

2014. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Reggel megmértem a hőmet, az eddigi reggeli hőmérőzésekhez képest nem esett vissza.

Mondtam neki tegnap, hogy milyen érzések kavarognak bennem, mondta, hogy nem hitte volna, hogy egy ennyitől ekkora pánikba tudok esni, de tudja is ő, nem ő éli át..Ma reggelre megnyugodtam sokkal jobban, hála neked! :) Köszönöm! :)

2014. okt. 9. 05:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem estél teherbe ennyitől, de legközelebb nemártana több ész ilyen akciókhoz... mert mindig megtörténhet a baj . Nem is értem, hogy hogyan jut valakinek ez eszébe ha retteg a baba kérdéstől?
2014. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó tanulság számomra is. Köszönöm a megnyugtató válaszokat és mostantól tuti nem fogom neki még véletlenül se megengedni.:)
2014. okt. 9. 19:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött, 2 nappal előbb, mint ahogyan számoltam vagy, mint ahogyan éreztem az ovulációmat. Hasam is fáj, vérzésem is teljesen olyan, mint szokott lenni, de azt olvastam, hogyha a ciklus késői szakaszában történik a megtermékenyítés, akkor még megjöhet. Félek, hogy lehet velem is ez van...:\
2014. okt. 11. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg mostmár! ha rendesen megjött, akkor nem vagy terhes.
2014. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbálok nyugodt maradni...A mensim ugyanolyan, pénteken lesz, hogy 1 hete jött meg, most már barnázok, úgy, mint szoktam..Viszont most mértem a hőmet és 37.6, ez szerintem napközbeni hőnek is nagyon magas...A melleim sem duzzadtak már, nem is fájnak, tehát semmi szokatlan nincs, csak a hő...Pattanásaim is kezdenek előjönni, mint szoktak, de olyan, mintha lassabban és azokból is kevesebb lenne. Hő nem tudom lehet e hüvelyben ennyire magas attól, mert hurutosan köhögök, hangom hol van, hol nincs, a torkom nem fáj és picit folyik az orrom...
2014. okt. 15. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!