Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most ez pozitív...

Szerintetek most ez pozitív vagy szellemcsíkos teszt? (Expect márkájú)

Figyelt kérdés

Este csináltam egy terhességi tesztet, és az alábbi eredményt produkálta.


[link]


[link]


A második képnél kivettem a műanyagból, hogy nem az üveg veri-e vissza csak a fényt vagy hasonló, de azon is látok valamit. Ezzel a teszttel kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?

Ez a ciklusom nagyon kitolódott, így nem tudom, mikorra nem várom.


Köszi a válaszokat!



2014. okt. 8. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a tesztet, de ez nem szellem, hanem rendes csík. Csak halvány.
2014. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is vékony csík. :) Nekem is ilyen volt, csak a teszt márkájára sajnos nem emlékszem.. meg 6 éve volt. :)
2014. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok,terhes vagy :)
2014. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az igazság, holnap veszek egy ugyanilyen meg egy másik fajta tesztet is, aztán meglátjuk. Beleélni ez alapján nem merem magam, de nagyon meglepődtem.
2014. okt. 8. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
99.9%, hogy ez nem szellem csik. Nekem nem is az a hu de halvany. Egyenlore halk gratula, de en ilyen teszt mellett mar nem nagyon ketelkednek 😊 CB digit vegyel az kiirja, hogy terhes vagy nem terhes nem kell csikokon torni a fejed, hogy igazi vagy szellem 😊
2014. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kedves utolsó, mondasz valamit a CB-val. Holnap "bevásárolok". :) Mivel csak későn érek haza, így lehet, hogy csak péntek reggel tudom majd megcsinálni, ha ki bírom várni valahogy. ;)
2014. okt. 8. 23:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pozitív! Nekem volt már az expecten szellemcsíkom, de az nem így nézett ki. A digi tesztet én is javasolom péntek reggelre. :)
2014. okt. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez halvány pozitív. Nekem is hasonló lett az első 14 dpo-n majd 3 nappal később már erős + volt. Most látom, hogy este csináltad a tesztet, ahhoz képest tök jól látszik. Szerintem csinálj egy másikat holnap reggel, az már tuti erősebb lesz és akkor végleg elhiheted.
2014. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív és biztosan erősödni fog egy-két nap múlva! Drukkolok!
2014. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Holnap reggel okosabb leszek. Azért sem akarom felfogni, mert semmi "tünetem" sincs. Jobban mondva 1-2 napja a petefészek környékén éreztem olyan szurkálást, mint amit ovukor szoktam, ezért megcsináltam egy ovulációs tesztet, ami ilyen lett:


[link]


Az ovu teszt esetében se nagyon tudom, hogy ez már pozitívnak számít-e, a terhességi tesztet pedig tényleg csak miért ne alapon csináltam meg, aztán így kifogott rajtam. :)

Szó, mi szó, egyedüli tünetnek mondható dolog a petefészek körüli fájdogálás, ami még mindig meg van, de ugye ez nem csak baba esetén érezhető, ezen kívül semmi más, pedig ovuláció után nekem két hét mellfájdalom is szokott lenni, most meg még az sem, így abban is kételkedek, hogy egyáltalán volt-e már ovu. Anélkül pedig nem nagyon lehet baba. Hát, holnap kiderül.

2014. okt. 9. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!