Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van 2 medi-lab halvány pozitiv...

Van 2 medi-lab halvány pozitiv tesztem és egy expect (müllerbe vettem) szintén halvány pozitiv tesztem, szerintetek terhes vagyok? Ezek a tesztek mennyire megbizhatók? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen babás vagy.Ennyi teszt nem tévedhet!

Gratula.

2010. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 4 napig halvány tesztem volt lilly, és itt a baba, neked is ott van ez tuti.. gratulálok, most már elhiheted.
2010. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szia ma reggel én is + teszteltem Clear Blue val.Nem tudom mi van velem örülők neki,csak most beparáztam.
2010. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

babás vagy! Gratulálok!

Rakd föl a tesztekröl a képet

2010. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Küld felénk is a gólyát légysz légyszi légyszi!!!
2010. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen ez az jelenti terhes vagy.Gratulálok
2010. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gratulálok,ennyi teszt nem hazudik.
2010. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! 3pozi az tuti pozi!

Mennyi idő után sikerült? Írnál nekünk pár bíztató sort vagy hogy miben volt másabb ez a hónap szerinted? Vagy küldenéd felénk is a gólyát? :) Jó egészséget és boldog babavárást!

2010. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!Még mindig nem nagyon merem bele élni magamat,mert eléggé nehezen indult ez a hónap.Az elsö lépésbe kiderült,hogy a férjem sperma eredménye elléggé gyenge lett,a doki szerint nem sok eséy van természetes uton a babára.Mit ne mondjak teljesen elkeseredtünk,de eldöntöttük nem adjuk fel,próbálkozunk és közbe bejelentkezünk valahová inseminációra.Én továbbra is kitartóan höméröztem,szedtem a folsavat és az E-vitamint és ez az elsö hónap hogy ittam a cickafark-palástfü kombinációt és szintén elsö hónap,hogy ovutesztet használtam.Férjem is elkezdte szedni az E-vitamint és Ö is issza a cickafark teát(gondoltuk ha nem használ nem is árt a tea).Nem néztük,hogy legalább 2 nap teljen el az eggyüttlétek között,mert már mindent kipróbáltunk.Mikor úgy éreztük eggyütt voltunk,eleve nem sok esélyt láttunk.Hát ennyi volt ez a hónap,remélem sikerrel jártunk.Az én véleményem az ,hogy kitartás kell,nem szabad elkeseredni függetlenül attol,hogy mik az eredmények.Mi egy éve próbálkozunk,már elég sok negativ teszten vagyunk túl,hát nagyon remélem,hogy nem lesz több.Köszönöm,minden válaszolonak és nektek is kitartást és mielöbbi babásodást!
2010. ápr. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!