Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bő vizes folyás mitől lehet?...

Bő vizes folyás mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig is volt folyásom, de nem ilyen, inkább krémesebb. Ma vagyok a ciklusom 21. napján és már 4 napja érzem, olyan, mintha bepisiltem volna. Ovus nyilalást éreztem a 17. nap délutánján...és a párommal együtt voltunk a ciklus 10. 12. 14. 15. 16. és 17. napján is. Úgy tudom, ha össze is jött volna egy picurka azt inkább rózsaszines folyás, vérzés jelezné. Vagy lehet mégsem?

2014. okt. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizes folyás a terméketlen napokat jelenti.
2014. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ahogy az első mondja. Véres folyás akkor sincs, ha összejött a baba, maximum a beágyazódás járhat barnás pöttyökkel, de az sem véres folyás...
2014. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta már krémes folyásom van..a tisztaságin olyan, mintha enyhén sárgás szine lenne...nem értem :( Ma vagyok a 24. ciklusnapon..
2014. okt. 12. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!