Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme így tesztet csinálni?

Van értelme így tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem védekezunk (elotte fogamzas gátlóval) mult hónapban azt hittük összejott a baba de egy het késéssel de megjött. 3napig tartott es nagyon gyenge volt (eros górcsőkkel)

Most pénteken kellett volna megjönnie. Ma vasárnap van es tegnap este ota barnás folyasom van. Ez annak a jele hogy biztosan meg fog jonni es nincs baba?

Ugy vagyok vele ha holnapig nem változik a dolog, reggel csinálok egy tesztet. Szerintetek?



2014. okt. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
oké.tesztelj reggel.nekem a barnázás mindig menzeszt jelentett.
2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok nőnek a fogamzásgátló abbahagyása után rendszertelen lesz a ciklusa.
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy terhes vagy. Szerintem a hormonjaid vannak kicsit felborulva és azért barnázol és szerintem eztán meg is fog jönni.

De ha nagyon akarsz, csinálj tesztet, de szerintem ezt simán betudhatod a hormonjaidnak.

2014. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Koszi az eddigi válaszokat.meg mindig nem jott meg, del ota barnazas se volt. Lehet h nem vagyok terhes, nem is éltuk bele magunkat. Viszont nem akaro hogy ugy legyen mint múlthonapba hogy egy hétig késett. Es persze annyi ido alatt mar bele eltük magunkat. Nem nagy gond ha meg nem jott ossze csak ez a bizonytalansag nem valami jo. Akkor tudjam meg minel elobb, meg ha nem jott ossze akkor is
2014. okt. 5. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
szia,nekem is ugyanez volt...2 napig barna folyásom volt,majd estére elmúlt és másnap reggelre megjött :(
2014. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nővéremnél is ez volt, és kiderült hogy 2 hetes terhes :)
2014. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi lett?????
2014. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

reggelre mintha "megjött" volna. ez egy apró folt volt, ami kivételesen nem barnás,hanem kicsit talán már pirosas, vér színű.

Azóta (reggel) óta megint vagy semmi, vagy barnázás...

Szerintem sem vagyok terhes, csak már nem tudok ezen kiigazodni, hogy napok óta ez megy :D

2014. okt. 6. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!