Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdezném tőletek az X-epil...

Kérdezném tőletek az X-epil 25ml terhességi teszt, mennyi idős terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés
Menszesznek 3napja megkellet volna jönni-e, de nem jön hasi szurkálást érzek ,derekam nagyon fáj melleim megduzzadva mellbimbóm megnőtt és majd meg örülök úgy fáj,néha szédülök rettenetes étvágy.Ezért csináltam a tesztet,rögtön látszott a második csík,2p alatt de ,halványan alig látható,száradás után már kivehető,3db csináltam mindegyiken látszik.Mikor lesz erősebb? Irjatok...

2014. okt. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
egyre erősebb lesz, két naponta érdemes újra. Úgy duplázódik a hcg.
2014. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)De még a DPO 9.napján tartok mert 21naposak a menszeszeim 13napján volt avuláciom,a luterálisom 8 napos azt hittem ebből már semmi nem lesz!Rosszul írtam még csak 2napja késik.
2014. okt. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!