Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két héten belül két esemény...

Két héten belül két esemény utáni tabletta? Valami segítség?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél múlt héten elszakadt az óvszer, nem vették észre és a fiú elment. Jó,bevette a gyógyszert még aznap.

Erre ma is elszakadt, úgy hogy a fiú elment megint. Szereztek be gyógyszert, de még nem vette be, mivel holnap kell megjönnie.Az orvos azt mondta nem ajánlja hogy megint bevegye, mert a szervezetének nem tesz jót,súlyosabb következményei is lehetnek, viszont terhes sem szeretne lenni. Szerintetek mennyi az esély arra hogy terhes ? Bevegye vagy sem a gyógyszer ha nem jön meg holnapra ?


2010. jan. 23. 19:11
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban járna, ha nem venné be. Azt nem írtad, hogy a barátnőd mennyi idős, de ha enynire nem akar babát, akkor gondolom még fiatal. Az esemény utáni tabi, nem csak a fiatalok, de a felnőttek szervezetét is megviseli, mivel felborítja a hormonokat. Pláne kettő. Nem csoda, hogy az orvos nem javasolta. Szerintem, ha nem akar bajt okozni magának, kórházba kerülni, akkro ne vegye be!
2010. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én semmiképp nem venném be.tényleg súlyos következményei lehetnek.nagyon felelőtelenek.arra nem gondolnak,hogy később majd szeretnének babát de a hormonok nagyon bekavarnak a szervezetébe??akkor mért nem írat fel tabit,ha a gumit nem tudják normálisan használni?
2010. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 éves éves. és most voltak együtt kb 6odjára, szóval amíg nem hosszú életű a kapcsolat nem akartak tablettát, de ezekután már biztos meggondolják.
2010. jan. 23. 19:26
 4/10 anonim válasza:

Első vagyok. Ezt úgy érted, hogy még szinte össze se jöttek, már le is feküdtek egymással? Hát szép....

Az ember általában nem ugrik bele a szexbe rögtön. Dehát...

2010. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
neem, hét hónapja kavarnak, vagyis ilyen nyitott kapcsolat, mivel a srác egyetemen volt, és most úgy döntöttek egy hónapja akkor megpróbálják normálisan. hét hónapig semmi nem volt, és most nemrég feküdtek le.
2010. jan. 23. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ne vegye be, mert elég közel volt a másik, ennyi idő alatt úgysem jön rendbe hormonálisan. Amúgy meg cseréljenek óvszer márkát, én 15 év alatt még egy kiszakadt óvszerrel sem találkoztam, úgyhogy elég "röhejes" a sztori...
2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem venném be!

Nem jó az óvszer a pasira, válasszanak másik márkát!

2010. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos véleménye a legnyomósabb érv, hogy ne vedd be.

Csak azt nem értem, hogy miként szakadhat el a gumi kétszer is? Én évekig használtam a férjemmel, mielőtt összeházasodtunk, de egyszer sem szakadt el.

2010. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is elszakadt , pedig akkor már volt egy gyerekeünk, "rutinosak" voltunk. Ugyanazt a márkát vettük már évek óta, ugyanaz a típus és természetesen ugyanaz a férj, nem voltunk durvák, ugyanúgy tettük fel mint előtte. Váltottunk egy extra erős fajtára ezután, azóta nem volt gond.
2010. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21:10-es te vagy egy röhej szerintem. Én még sosem utköztem autóval, de pl nem tartom röhejesnek, hogy másokkal történnek balesetek.
2010. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!