Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem? Ma jött...

Mikor van peteérésem? Ma jött meg 2014.10.13. -án. ( 19-én 1 hét. Teljesen ekkora múlik majd el. )

Figyelt kérdés

Napokat tudnátok nekem biztosra? meg hogy hányadikán.:))??

A menstruációs ciklusaim átlagos hosszát nem tudom...:// hőmérőzést azt légyszíves ne írjátok, mert nem tudom ... és azt nem is szeretném.

Lehet hülyének hangzik a kérdésem, de én édesanya nélkül nőttem fel. És nem nagyon értem ezeket a dolgokat.Nincs senki akit megtudnék kérdezni.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. okt. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
azt kéne pedig tudni hogy hány naposak a ciklusaid...Nekem 1x amúgy azt írták itt hogy amikor megjön abból el kell venni 14-et és akkor volt peteérés. Nekem 33 napra szokott megjönni abból elveszek 14 et és a 19.napon van peteérés. Tudod hogy múlthónapban mikor volt meg? Ha azt leírod kitudom számolni hány napra jön.
2014. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig a menstruációs ciklusod döntő lenne ebben a kérdésben.

Érdemes lenne megfigyelni.

Egy átlagos 28 napos ciklusnál a peteérés a 14. napra tehető. (Tehát mensi első napjától kezdve a 14. napon van peteérés.)

De ugye nem vagyunk egyformák és nem vagyunk gépek.

Érdemes lenne megnézned a ciklus.hu weboldalt, ott olvashatsz pár érdekességet ezzel kapcsolatban.


Ha átlagos ciklusod van, akkor október 27-re tehető a peteérésed. De ne csak ezen a napon próbálkozzatok, hanem már előtte is (mivel a hímivarsejtek több napig életképesek).


Előző hónapban mikor jött meg utoljára?

Abból kiderülne nagyjából, hogy hány napos a ciklusod!

2014. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előző hónapban kimaradt.:/ az előtti hónapban 19-én. És azelőtti hónapban is 19-én volt.
2014. okt. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!