Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?

Szerintetek sikerült a baba?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a reggeli hő is jól huzta be ? Én inkabb 9-re tippeltem hogy akkor volt bár kitudja valakit tudna segiteni hogy jókor voltunk együtt?

Köszönöm ja 2 hónap hogy probálkozunk


2014. okt. 16. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jól húzta be, a 9. napon volt ovud. De az, hogy sikeres lesz ez a ciklus csak 14-15 dpo-n tudod meg, vagyis amikor meg kéne jönnie. A magas hő egész addig csak annyit jelent, hogy volt ovud, nem lehet babára következtetni.
2014. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 napja szurkalt a petefeszkem de tegnap meg ma mar kozepen a hasam meg huvelybe szurt bele vagyis olyan erzes volt ...remelem baba csinalja
2014. okt. 16. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, és már rugdos is, és mozog a hasadban...

Ha pontosan peteéréskor vagytok együtt akkor sem tuti, hogy sikerül a baba. Majd kiderül a következő menstruációdkor.

2014. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miert kell ilyen valaszt adni? Tarsd meg magadnak a hulyeseged...nem vagyok ra kivancsi te nem tudod hogy mit meg nem adnek hogy legyen egy babam te pedig itt szemetkedsz koz tudot teny hogy egy magzat 18.hettol kezd el mozogni egy kis biologiara beulnek a helyedbe.

Normalis valaszokat koszonom

2014. okt. 16. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
En nagyon drukkolok neked, bár csak a jóisten tudja ilyenkor még, hogy sikerült e vagy sem. Viszont az a meglátásom ( es nem bántásból írom!!) hogy kicsit ra vagy a témára kattanva. Miert nem adtál magatoknak legalább 3-4 hónapot mindenféle görbe, ovu teszt meg egyeb kütyü nélkül csak lazán es boldogan? Ez még csak a 2 hónap. Mások egy évig is próbálkoznak...
2014. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!