Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezető átfújásom lesz,...

Petevezető átfújásom lesz, nektek mikor kellett elkezdeni a betadin hüvelykúpot használni, illetve a ciklus melyik napján végezték el ezt a beavatkozást?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, A forgács Intézetben fogják elvégezni, ha valakinek volt már ott ilyen vizsgálata leírná hogy hogyan csinálták, köszönöm
2010. jan. 24. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vidéken csinálták. A ciklus 7. napján, amikor még lehet egy kis barnázás... Clion D kúpot kaptam a 4. 5. 6. napon reggel-este kellett használni. Maga az eljárás csak pár perc, de az első 1-2 percig elég kellemetlen volt, kicsit fájt, mégis lazítani kellett.
2010. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miskolc, Kaáli: nem kaptam semmilyen kúpot, ultrahangos feltöltéses eljárással végezték kb. a 9-10. napon. Menzeszgörcsös fájdalom volt, ami nekem azért volt rossz, mert soha nem görcsölök. De kibírható. Előtte 1 órával ajánlott fájdalomcsillapító beszedése. Kitartás!
2010. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

csak még 1 kérdés és uána sikerült teherbe esni?

2010. jan. 24. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. vagyok: nekem decemberben volt, az a hónap ugye kimaradt, most vagyok az első "éles" hónapban a beavatkozás után. 1-2 nap múlva nem kellene megjönnie, majd meglátjuk, a görbém mindenesetre biztató!
2010. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon drukkolok, bízom benne hogy sikerült
2010. jan. 24. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, én is szorítok neked! :-)
2010. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!