Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja voltunk együtt a...

12 napja voltunk együtt a párommal, igaz már ki kelett volna mutatnia a tesztnek?

Figyelt kérdés
4 nap van menstruácioig./ 25 érzékenységű volt a teszt.
2014. okt. 16. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
14 napot érdemes várni az együttléttől számítva. Korán teszteltél.
2014. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

el hiszem hogy izgulsz de mi a francnak idegesíted magad?

Miért nem lehet megvárni hogy meg jön-e vagy sem?

2014. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, korán teszteltél. Remélem a következő pozi lesz! :)
2014. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai volt még a teszt.
2014. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi csajok!! annyira szeretnénk hogy teljesen ráfüggtem és minden napom igy telik el nem bírom kivárni!elkeseredtem,de akkor még lehet ott van csak türelemmel kellene lennem!
2014. okt. 16. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy türelmes, mert a korán tesztelés egy idő után már görcsős őrületbe tud ám kergetni, amiért nem lesz hálás a párod sem.

12-14 nap után kimutathatja a teszt, ez igaz, de nem az együttléttől számítva 12-14 nap, hanem a megtermékenyüléstől számítva. És ez nem mindig akkor van, amikor az együttlét. pl. lehet, hogy együttlét után csak két-három nappal van ovu és megtermékenyülés.

Vagy te pontosan tudod, hogy a 12 nappal ezelőtti együttlétkor volt ovud?

2014. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!