Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi tunet vagy bebeszel...

Terhessegi tunet vagy bebeszelem magamnak?

Figyelt kérdés

9en volt peteeres egyutt is voltunk elotte is es utana is :)

3 napja elkezdet szurnina jobb petefeszkem utana mindennap egyre jobban most pedig 2 napja kb kozepen szur neha neha belenyilal

Tegnap a mellem kezdet el fajni honalj resznel vagyis olyan erzes mintha izom lazam lenne de nem csinaltam semmit hogy az legyen es ez delutan kezdodott el meg arrol sem lehet szo hogy "elaludtam".

Mehemnel is puffadast erzek .

Szerintetek ez lehet tunet vagy be kepzelem?

3 honapja probalkozunk :) szoval orulnenk a babanak

Koszonom ( legyszi csak normalis valaszokat)


26l


2014. okt. 17. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek tünetek persze, de sztem kicsit érezni is akarod ezeket a tüneteket.
2014. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,persze bebeszelhetem de a has szurkalast biztos nem mert neha ossze randulok ugy beleszur
2014. okt. 17. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a megtermekenyules után mar 3 nappal erzekennye vált a mellbimbom, szóval nem kizárt!
2014. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok hetfon tesztelek :-D
2014. okt. 17. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon teherbe szerettem volna esni olyan tüneteket produkáltam hogy csak na!Még reggeli rosszulléteim is voltak,meg hasszurka stb...
2014. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét. Mi is 3. hónapban vagyunk, tegnap volt peteérésem....én azóta érzem a "terhes tüneteket", mióta a babával próbálkozunk. Eddig hiába éreztem, na de majd most...! :D Szorítok neked is!
2014. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem nem errol van szo :-/ kicsit rossz lenne
2014. okt. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!