Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 2x40 perc aerob még belefér?

Napi 2x40 perc aerob még belefér?

Figyelt kérdés
Éhgyomorra reggel és lefekvés előtt gondoltam. Heti 3szor edzek és ezt pihenőnapokon csinálnám így edzésnapon csak lefekvés előtt 40 perc. Diétában vagyok és szeretném ezzel kicsit gyorsítani a zsírvesztést. Ez így jó lesz vagy felesleges napi 2?
2014. júl. 4. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább 2x40-60 perc, mert ez is változó.
2014. júl. 4. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég ott napi 1
2014. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti fél/1 kg a normális fogyas ezt nem gyorsíthatod semmivel.


Napi 1 elég.

2014. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
am már nem azért de egyik haverom 4 kilót fogyott 10 nap alatt tudom mert együtt mértük mind a kétszer ugyanúgy reggel, és nem tudom honnan fogyott ( biztos ment sok víz meg izom is ) de sokkal jobban nézett ki 10 nap után. Nem volt egy izmos gyerek am se, de szerintem sokkal több mint 1 kiló zsír ment le róla. Futott napi 2x1 órát meg figyelt a kajára.
2014. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: 4 kiló nem sok.


Van hogy a profi bokszolóknal mérlegelés előtti napon 5 kilót vesztenek ami gyorsan vissza is jön.


Víz,béltartalom,1 kiló zsír,kis izom..

2014. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy diétámba bele kalkulálva a csaló étkezést le is dolgoznám ezzel a plusz egy alkalommal és úgy csinálnám. Így elviselhetőbb a diéta. Mondjuk 400 kalóriát égetek el és ennek megfelelően eszek valami szemetet úgyis és, akkor olyan mintha nem is ettem volna, nem?
2014. júl. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!