Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek holnap reggel...

Tesztelhetek holnap reggel vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam nem is jött :).A görbém ilyen:


[link]


Szokásos mensis tüneteim nincsenek.


2014. okt. 18. 15:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A helyes link:


[link]

2014. okt. 18. 15:23
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap tesztelj :) várjuk a képet!! és megy a drukk! :)
2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A mának még nincs vége, akár meg is jöhet, de akkor tesztelsz, amikor akarsz. Akár ma is, akár holnap is, nyilván, ha biztosra szeretnél menni inkább várd ki a holnapot, vagy még pár napot.
2014. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első:25-ös tesztem van remélem mutat valamit :)


Kettes:Tudom,hogy nincs vége a mai napnak,de mivel nem esett a hőm(mindig szokott aznap) nagy valószínűséggel nem fog megjönni ma. :)

2014. okt. 18. 15:30
 5/21 anonim ***** válasza:
csinalj egy tesztet . mikor voltal a multhonapba beteg ? :) varom a teszt eredmenyet
2014. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szeptember 17-én jött meg de már 16-án barnáztam most nincs ilyen.Tegnap este olyan volt mintha lefele húzta volna valami a hasamat ez mára elmúlt :)
2014. okt. 18. 16:03
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem annyi fura ahogorbedben, hogy amikor ovulacio jeleit erezted es pozitiv lett az ovuteszt, utana nem emelkedett a hod, illetve nem maradt fent. Ha kizarolag hogorbere hagyatkoznek, akkor azt mondanam, hogy a ciklusod 21 napjan volt peteeresed, igy a mensi a 35-ik napon (nem) esedekes. Vagyis meg talan korai a teszt, kb 2 napig. Hany naposak a ciklusaid amugy?
2014. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
30 és 32 nap között szokott megjönni.Igen nekem is ez a fura benne de soha nem volt még ilyen szép pé után a görbém.Eddig mindig össze vissza ugrált.
2014. okt. 18. 16:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor talan most egy kicsit hosszabb lesz a ciklus. Szoval ne torj le, ha holnap meg nem pozitiv, de nem jon meg. Talan csak par napot kell varni. Szoritok!
2014. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges is holnap reggel 25-ös tesztel tesztelnem...Kicsit szomorú vagyok...
2014. okt. 18. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!