Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim alapján jókor...

A tüneteim alapján jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Férjemmel hétfőn tudtunk együtt lenni. Csütörtökön éreztem az ovus fájdalmat - szúrt a hasam nagyon erősen, mensis görcseim voltak -, majd péntekre csökkent a fájdalom. Péntek reggel újra együtt voltunk. Ma (szombat) észrevettem, hogy nagyon enyhén mintha rózsaszínes folyásom lenne. Szerintetek ez a két együttlét jókor lehetett? Másik kérdésem: ha csütörtökön voltak erős fájdalmaim, akkor mikor van pontosan az ovu? Másnap, amikor már kevésbé fáj vagy a fájós napon? :) Bocsi, de ezzel valahogy nem vagyok tisztába :) Köszi a válaszokat.
2014. okt. 18. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csüt., vagy péntek volt az ovu, akkor a hétfői és a pénteki akció is sikeres lehet, tehár jókor volt mindkettő. A folyás szerintem semmit nem jelent, talán az ovuláció miatt van. Az ovulációnak nincsenek ilyen pontosan meghatározható tünetei, sok nő nem is érzi, én csak abból, hogy többet akarok szexelni és fehér folyásom van, de olyan is van, aki érez némi fájdalmat. Mondjuk szerintem erős ovulációs fájdalom, nem túl jó jel, én valószínűleg megnézetném, de lehet, hogy teljesen normális, csak én nem hallottam még eddig a jelenségről.
2014. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam már vele orvosnál,mert egyik hónapban olyan szinten begörcsöltem, hogy egész éjjel fetrengtem. Másnap mentem az ügyeletre, ott megnézett a nőgyógyász, azt mondta, mivel pont félidőben vagyok, ezért peteérés miatt fájt. Vérvétel is volt, vizelet minta, semmi bajt nem találtak.
2014. okt. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!