Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma meg kellet volna meg...

Brigitta1 kérdése:

Ma meg kellet volna meg jönnie, erre csak barna pecsét és barna nyálka van. Azóta sincs semmi vér, de már barna folyás is megszűnt. Ez mit jelenthet? Van rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen van ra esely :) Nalam is igy volt most a masodik kislanyomnal. Mar 10 honapja probalkoztunk. Es a nem vart napjan barna pecseteles. Azt hittem, hogy na mar megint nem sikerult. De masnap semmi. Utana a 4.napon mertem tesztelni es szep pozitiv lett.

Drukkolok, hogy neked is baba legyen! :)

2014. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt,sajna megjött utána.Kívánom,hogy neked sikerüljön a baba.
2014. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor megyek wc-re, akkor neha jelentkezik a barna nyálka, de azon kívül semmi, a tisztaságin semmi nincs. Nagyon remélem, hogy azok közé tudok tartozni akinek barna folyás után pozitív teszt eredményt kap. Bízom abban, hogy ha eddig nem jött meg ezután sem fog. Ha 2nap ig semmi változás, meg próbálom össze szedni a bátorságomat és csinálok 1tesztet.
2014. okt. 18. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban 2 napig barnáztam, aztán megjött 3 nap késéssel. Várj még kicsit, aztán tesztel 2-3 nap múlva, ha addig sem jön meg. Drukkolok neked.
2014. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, soha nem terhességen jeluett, hanem mindig megjött!
2014. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggel megjött.

De remélem, hogy következő hónapban sikerül és úton lesz a mi pici babánk is...

2014. okt. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!