Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, nagyon erős...

Pozitív teszt, nagyon erős mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Ráadásul a folyás is olyan vizes darabos, mint menstruáció előtt szokott 1-2 nappal. A teszt elég erős pozitív 1 nappal a nemvárt előtt. Rohanjak holnap orvoshoz?
2014. okt. 19. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia, Szerintem ne rohanj még!

várj! ha jön a vér csak akkor vagy ha barnázol!

vegyél be egy jó adag magnéziumot és pihenj!!!

én is ma teszteltem szép pozitívat és holnapra nem várom :)

2014. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És neked van valamiféle tüneted? Még nem mondom , hogy gratulálok, majd holnap!!!! :) De azért halványan grat :)
2014. okt. 19. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:

nyúlnak a méhtartó szalagok.innen a mindjárt megjön érzés.tágul a méh.

Nyugi semmi gond nincs.


3 gyerkőc anyuja

2014. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 9ig hétig eltartott ez az érzés, volt,hogy elég erősen, de a doki megnyugtatott,hogy ez normális.
2014. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. igen, kedd óta émelygek,alig bírok enni. és furán fáj a méhem,mint terhességek alatt.

ez a negyedik terhességem, ebből egy vetélésem volt. azt vettem észre, totál megéreztem a beágyazódást is. ahogy többedig terhességem van,mint jobban és sokkal hamarabb észlelek magamon! holnap nem tesztelek megint,hanem kedden :)

hogy vagy most?

2014. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Folyton azt érzem megjön. Idegesít az érzés, de remélem nem így lesz. Én reggel ha nem jön meg csinálok még egy tesztet, hogy erősödik-e. Főleg az idegesít, hogy a folyásom olyan mint mestruáció előtt.
2014. okt. 19. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:

első vagyok. csináltál tesztet??

ha a teszted elég erős pozi volt,akkor nem jön ma az tuti :)

én mától elkezdem használni az utrogestant és kb 2 hét múlva megyek dokihoz.

írj :)

2014. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olyan a mai, mint a tegnapi, halványabb, mint a controllcsík, de egyértelműen látszik. Mire jó az az utrogestan?
2014. okt. 20. 08:12
 9/16 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rózsaszinessé vált, nagyon szomorú vagyok. Most este csináltam egy tesztet, sokat erősödött tegnap reggel óta, szinte már egyszínű a kontrollcsíkkal. Nagyon elkeseredtem.
2014. okt. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!