Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu elött 7,6 nappal voltunk...

Angeli55555 kérdése:

Ovu elött 7,6 nappal voltunk együtt lehet belöle baba? Mikor erdemes tesztelni es hanyas erzeknyseguvel? 3het telt el azota .

Figyelt kérdés
En nagyon szeretnek meg 1 babat ,szoptatok meg 6honapos a kicsim,par napja erzekeny a cicim ,2hettel ezelott émejseg,farkasehseg meg most is ,a tejem is több ,kivanossag,2hetel ezelott alhasi gorcsok voltak par napig,kicsit izgulok mi lessz ebbol ...
2014. okt. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

6-7 nap nagyon sok,abból tuti nem lesz baba.3,jobb esetben 5 napig életképesek a hímivarsejtek,de 6-7 napot már nem élnek túl.

Túl korán voltatok együtt.

De ha lehet egy személyes megjegyzésem,én azt mondom még ne akarj másikat. 6 hónap nem túl sok,a méhed sem regenerálódott még,még várj 6 hónapot,hogy a méhed is rendbe jöjjön és képes legyen még egy gyermek kihordására.Meg nem lenne nagy korkülönbség a két gyerek között,és rengeteg energiádba kerülne két kicsi gyerekkel elbírni.Nekem 2 év lesz közöttük,de így is félek,hogy mi lesz,hogyan fogom bírni. :(


19+4 hkm

2014. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is raer még a masodik egyedul nemkonnyu de mostanaban furan vagyok lehet a hormonjaim vagy en nemtom de azert majd 1,2het mulva tesztelek
2014. okt. 21. 01:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő nagyon sok, általában azt mondják, 3-4 napig élhetnek a hímivarsejtek, de orvostól hallottam, hogy az inkább 2-3 nap....szóval 6-7 nap túl sok, hacsak nem korábban volt ovud.
2014. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aktus utan 1 héttel csinaltam ovutesztet es 2erös csík volt masnap már halványodott ,aktus utan 1 héttel enyhe görcseim voltak 1hétig Na de majd hétvégén tesztelek ,biztos ami biztos 😊
2014. okt. 21. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!