Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2-3 nappal...

Peteérés előtt 2-3 nappal védekezés nélkül voltunk együtt a férjemmel, szerintetek összejöhetett a bébi?

Figyelt kérdés
Sajnos sosem figyeltem a peteérés elötti jelekre,igy biztosra nem tudom mikor van,viszont szabályos 29-30 ciklusaim vannak.Most elvileg 18 vagy 19én volt p.é-m 16-án voltunk együtt.Mit gondoltok?Sikerülhetett a baba?Mindenkitől szivesen fogadom a biztatást :D nagy szükségem lenne rá :/
2014. szept. 25. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy összejöjjön! nekem sajnos nem jött össze, pedig max. 3 nappal a p.é. előtt voltunk együtt.... amit igazolt is a köv. mensi első napja.... de nem lett baba :(

Ez viszont nem jelenti, hogy nálatok nem jöhetett össze! szóval lehetséges!

2014. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, van rá esély. De ugye azt is tudnod kell, hogy ha egészséges árok jókor is vannak együtt, akkor is csak 20 százalék az esély. Szóval ne keseredj el, ha nem jön össze rögtön. és ne tesztelj korán. Ráérsz akkor, ha elmarad a menzid. Sok sikert!

Egyébként mi ovu előtt 2 nappal voltunk együtt (azután már nem tudtunk többet együtt lennei elutazás miatta) és lányunk lesz. De ez sem elsőre jött össze, hónapokig próbálkoztunk.

2014. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi vasárnap voltunk együtt( utána már nem) és szerdán volt a peteérésem! Terhes lettem :-). Szurkolok, van esélyetek simán de ne keseredj el ha nem jön össze, nekünk se elsőre sikerült! Kitartást és boldog babavárást! :-)
2014. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!Nagyon örülnék ha sikerülne,van már 2kislányunk de nagyon várnánk a picurkát :)az a baj,hogy fogalmam sincs mikor van valojában peteérésem,a neten találtam kalkulátort (sokat :D ) az alapján gondolom hogy mikor van.
2014. szept. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!