Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor minden nőnél...

Beágyazódáskor minden nőnél jelentkezik a rózsaszín vérzés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy beágyazódáskor minden nőnél jelentkezik ez a rózsaszínes vérzés vagy sem? Vagy van akinek csak enyhén hasszurkálása van és semmi más?

2014. okt. 21. 13:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Majd írd meg, veled mi lett. Én Corax és Exepil teszteket tartok itthon. Szörnyű ez a várakozás, ólómlábon jár az idő...
2014. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességnél volt egy nap pecsételés. 2 v 3 pötty a betéten. Most a második terhességemnél semmi nem volt, csak bővebb folyás mint szokott lenni.
2014. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szia,értem..!:)
2014. okt. 21. 17:54
 14/36 anonim ***** válasza:
Szia. Mikorra nem várod? Én jövő vasárnapra, most 8. dpo-n vagyok. Tegnap éreztem hasszurkát, ma is kicsit, de nem percekig volt erősebb, hanem egész nap gyengébb :) Nagyon fájnak a melleim is. Majd írj, hogy mi lett veled :)
2014. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Szia.én most Hétfőre nem várom remélem is h nem fog megjönni!:) Nekem már mára elmúltak teljesen a hasszurkálgatások csak még a derekam fáj és a hátam..Hétfőn kiderül h mitől voltak ezek a tünetek!:)
2014. okt. 25. 10:30
 16/36 anonim ***** válasza:
Nekem pozi lett a teszt, igaz halványan. De ez még nem jelent semmit...Majd hétfőn tesztelek újra. Nekem a beágyazódás, ha volt az az aktus utáni 5. napon kezdődött mert akkor volt enyha barnás vérzés, és erős petefészek szurkálás de csak egy éjszakán kersztül. Azóta semmilyen tünetem nincs.
2014. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Értem hát drukkolok neked h baba legyen belőle!!:) Én majd csak holnap vagy Hétfőn tesztelek remélem h sikerrel járok!! :/ :)
2014. okt. 25. 12:50
 18/36 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy a terhesvitamintól is lehet hányingered! Bőven!

Ha mindennap szeded- mint én- egy idő utána telítődik, és pl nekem fejfájást, hasfeszülést, mellfeszülés, székrekedést, és erős hányingert csinált. Megtévesztő mert szinte ugyanazok a tünetek mint a koraterhességnél.

2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
A másik amitől félek, az a méhenkívüli. Mert annak is van egy olyan tünete, hogy egy kis vérzés, de csak egy napon keresztül tapasztalható az elején. Szóval ha hétfőn is pozi a teszt futok orvoshoz. Állítólag van egy hormonvérvizsgálat- ami kimutatja, hogy méhen kívüli e. Mert a uh az nem mutatja ki a méhenkívülit! És ha a hasi verőér felrobban, akkor kereszt..
2014. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2014. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!