Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. és 3. dpo-n pirinyó barna...

2. és 3. dpo-n pirinyó barna törlésnél, majd a 9. dpo-n rózsaszín nyákos valami szintén törlésnél, de ott már több. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Két éve szeretnénk a babát, és már minden volt a repertoárban, de ilyen még nem. Vasárnapra NEM várom.

2013. aug. 16. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehet, én reménykednék főleg ha máskor sosincs iylen barnázás. Drukkolok hogy baba legyen, mi 4 éve várjuk a csodát és most van a peteérésem ezért nagyon remélem sikerül. Drukkoljunk egymásnak:) 10-es erösségű tesztel akár már tesztelehetsz egyet.
2013. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen de nalam ugy tünik,hogy semmit nem jelentett,vagy megis csak nem maradt meg? Nem tudom de neked drukkolok! :-)
2013. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött a 3. terhességem, amikor meglett a pozi tesztem és még mindig tartott ez a rózsaszínes vérezgetés, én azt hittem elvetéltem. Kaptam hormontámogatást és akkor elmúlt. Minden oké lett, egészséges kislány lett :D
2013. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bármi megtörténhet, csak bizakodni kell, tudom ez a legrosszabb, ha valaki ezt mondja. Mi is a Párommal már több mint fél éve próbálkozunk, elvileg a mostani hónapban volt peteérésem, és most a peteérés után 4. reggel nagyon görcsöl a hasam alja, fogalmam sincs mi lehet, de az orvos is azt mondta csak bizni kell. Fel a fejjel! Remélem összejön nektek a Babó! Sok sikert!
2013. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tesztelni nem tesztelek, mert már tapétázhatnék a negatív és a szellemcsíkos tesztekkel. Most megnéztem, legkésőbb keddre nem várom, ha a leghosszabb ciklusomat veszem alapul.

Már így is bizakodok egy kicsit, de ha kedden még semmi, akkor van értelme tesztelnem! Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz!

Szorítsatok!! :-)

2013. aug. 17. 11:31
 6/9 anonim válasza:

Szorítunk, remélem Babó van a dologban.

Igen, Én is nagyon belefáradtam már a negatív tesztekbe, de minden hónap új reményt ad nekünk. Kívánom hogy sikerüljön neked.

Én 27-ére nem várom, remélem neked sem fog megjönni :D

2013. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap törléseknél rózsaszínes nyák volt, ma viszont megjött, szóval bármi is volt; nem baba sajnos. Köszi azért!
2013. aug. 19. 13:09
 8/9 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, de cseppet se csükkedj. Azt szokták mondani, hogy a Babóka tudja mikor akar jönni...és általában akkor szokott jönni, amikor nem számítunk rá. Azért ha esetleg történik veled valami privát üzenetben örülnék ha megirnád. Vigyázz magadra!
2013. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :-)
2013. aug. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!