Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a belső hőm reggel 37,5...

Ha a belső hőm reggel 37,5 volt de éjszakás műszakból jöttem haza akkor hány fokot kell levonni ahhoz hogy a reggeli hőt kapjam meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A babatervezők otthona weblapon leírják,és én is csak azt tudom neked mondani,hogy mivel éjszakás műszakod volt,így értékelhetetlen a hőd,ugyanis nem a valós értéket méred akkor ha műszak után otthon megméred!Ezt a mérésedet hagyd figyelmen kívül.
2010. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is úgy tudom, hogy közvetlenül 5-6 óra alvás után, mozgás nélkül kell mérni a hőt, mert csak akkor reális,és persze mindig pontosan ugyanabban az időpontban. Sajnos ez az éjszakai műszak, mozgás és munka miatt értékelhetetlen eredmény lesz. De ne keseredj el, majd holnap megméred és mutatni fogja, mi a helyzet.
2010. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!