Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mai nap tudtam meg hogy...

.Kiss Fanni kérdése:

A mai nap tudtam meg hogy gyermeket várok szerintetek Jó ötletnek tartjátok ha még a mai nap elmondom a páromnak a jó hírt vagy várjak vasárnapig a Párom születésnapjáig?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok! Én várnék vasárnapig és egy szép ajándékkal árulnám el, hogy babánk lesz (pl egy kiscipő). Ez egy nagyon jó alkalom, szuper ajándék (főleg, ha terveztétek és a párod is vágyik rá), tehát én ma tuti nem mondanám el. Az már csak 2 nap.
2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
ha örültök neki, hogy van, és nem csak "becsúszott"/véletlen volt, akkor várnék vele a szülinapig. de amúgy nem, mert lehet hogy sokként éri majd, és nem örül majd neki először.
2014. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha tervezett baba akkor mindenképp várnék vasárnapig :) Gratulálok!
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha kibírod, akkor nyugodtan várj vasárnapig.
2014. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha kibírod várj.

Én biztosan már azonnal elmondanám a páromnak.

2014. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz de várok vasárnapig.
2014. okt. 24. 19:33
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Szia, ne varj vasarnapig! Meg ma mond el. A szuletesnap rola szolj, nem a gyerekrol. figyelj, nekunk van gyerekunk, es ha nagyon hianyzik az intimitas, amit csak a kettonke. Legyen a ma este a babae, a vasarnap csak a ferjede, utana termeszetesen mindent a gyereknek aldoztok.
2014. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
elozo vagyok. 3 gyerekunk van, ez lemaradt. Egyebkent elmondtad mar? Ne varj, ez a kettotok orome, a szulinap mas.
2014. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ez egy nagyon jó alkalom lesz. Nálunk a szülinap sosem szólt kettőnkről meg a romantikázásról, az max a Valentin nap :) Mennyivel szebb ajándék ez egy szülinapi tortánál meg egy pulcsinál, nem? De lehet csak én gondolom így, ez nálam egy plusz lenne szülinapjára és biztos, hogy nagyon örülne. Ha esetleg ma elmondaná a Kérdező, akkor sem hiszem, hogy vasárnapra csak úgy elfelejtenék a babatémát, és csak a párjáról lenne szó...
2014. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Én nem várnám. Volt nem tudom pontosan mikkor de 4-5hónapja itt egy kérdés, mindenki mondta, hogy várjon meg kösse át szalaggal a hasát meg bla bla aztán nagy nap előtt sajnos el is ment a baba. Én nem mondom, hogy te is így jársz meg senkinek nem kívánom, de apának sem, hogy spontán vetés pillanatába tudja meg, hogy babája lett volna. És igen a vasárnap az az ő napja lesz, és ünnepelhetitek úgy is a gyereket hogy már tud róla.
2014. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!