Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozi teszt,3 nappal...

Halvány pozi teszt,3 nappal korábbi mensi, de csak másfél napig?

Figyelt kérdés

A nemvárt 3 nappal előbb jött, de nem tartott a szokásos 5-6 napig (szültem már, elönt a niagara) és egész napra elég volt 2 tampon (azok sem teltek meg, csak a higiénia miatt cseréltem)


Akkor most mi lehet szerintetek? Mégis baba?

Tegnap este hánytam, egész nap feküdnék, türelmetlen vagyok, cicik annyira nem érzékenyek már,mint 2 napja


2014. okt. 24. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, a mensi előtt három nappal történő vérzés akár lehet beágyazódásos vérzés is. Három gyerkőcöm van, mindhárom előtt ez tűnt fel nekem is. Barnás volt, nem piros, és másfél napig tartott max. Szorítok, hogy valaki kopogtasson :-)
2014. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha halvany pozi teszted van mar most akkor egyertelmuen baba..
2014. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A halvány teszt vérzés előtt volt, nekem sajnos nem barnás, élénk piros, viszont sokkal-sokkal kevesebb.

3 gyereket szültem már, van, hogy egy óra alatt megtelik a legnagyobb tampon, de most a normális is sok...


Érdemes ilyenkor tesztelni, vagy várjam meg amíg teljesen elmúlik, vagy ne is reménykedjek?

Nem értem, hogy miért jött korábban a vérzés :(

2014. okt. 25. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Lett baba vegul?
2014. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lett :(

Valami hormonzavar lehet a háttérben, vérvételek indultak a hónapban.

2014. nov. 16. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom:(
2014. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!