Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövöre a párommal babát...

Babyke28 kérdése:

Jövöre a párommal babát szeretnék jelenleg fogamzásgátlót szedek (yasminelle) terherbe esés elött hány hónappal ajánlott abba hagyni a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
3
2014. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Én már abba hagytam fél éve! és még mindig nem sikerült a baba! Gyógyszer után még normálisan a vérzésem sem állt be. :( Ha ezt tudom már hamarabb abbahagyom 28 éves vagyok.
2014. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy kitisztuljon a szervezeted (vagyis addig máshogy védekeztek) vagy hogy a gyógyszer abbahagyása után már nem is védekeznétek?

Első esetben legalább egy fél évvel (inkább több) érdemes abbahagyni.

Utóbbi esetben nem ajánlom, hogy abbahagyd,mert már egy kihagyott tabletta is termékennyé tehet.

2014. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor abbahagyhato, olyan alacsony hormntartalmuak ezek a tablettak. Ha a 7 napos szunet utan nem szeded tovabb, siman teherbe eshetsz. Az egyetlen, ami miatt erdemes par honapot varni, az a menstruacio rendezodese, mert lehet, hogy gyogyszer nelkul osszevissza lesz.
2014. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ki ürülésre gondolok és addig ovszerrel védekeznénk
2014. okt. 25. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nos, 2, en veled egyidos voltam, amikor a tablettat abbahagytam -szinten Yasminelle- es mar az elso honapban megfogant a baba. Nem a tablettan mulik es nem is a szuneten... SOk sikert neked a tovabbiakhoz
2014. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell várnod 3 hónapot, nekem is ezt mondta az orvos, ha nem tartasz szünetet azonnal nagyobb esêllyel összejöhet. Én vártam, nem emiatt hanem esküvő, nászút meg anyagiak.miatt, ez már a harmadik hónap hogy próbálkozunk êlesben ês semmi. Bár hiszek benne hogy igy megadjuk az esêlyt hogy akkor jöjjön amikor akar és kell de nem biztos hogy vàrnék. Ahogy az átlagot elnézem aki nem vár abbahagyás után kb rögtön terhes lesz aki kivárja a 3 hónapot meg vár rá, persze van akinek igy is rögtön összejön. Nem lehet sajnos előre tudni. De baj nem lesz ha nem vársz, ez sajnos nagyon régről megmaradt ijesztgetés, kb akkorról amikor még bajsza nőtt a nőknek a fogamzásgátlótól, sokan azóta is híresztelik.
2014. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt szedtem, nem kell varni utana megkerdeztem ket dokit is, elso honapban mar jott is a baba! :) sok sikert!!
2014. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi kivártuk a 3 hónapot (igaz az én dokim is azt mondta, hogy nem kell). Mindkétszer a 2. "éles" hónapban terhes lettem.

Nekem nem volt semmi gondom abbahagyás után...simán beállt a ciklusom.

2014. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen a válaszokat
2014. okt. 26. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!