Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, hogy fogadta a kedves...

Lányok, hogy fogadta a kedves párotok, hogy bővül a család? Vagy ha esetleg "véletlen szerűen" kellett felhozni a dolgot?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 25. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első gyereket terveztük,mégis megijedt kicsit amikor elmondtam,de utána nagyon örült.A másodikat nem terveztük,ott pedig fordítva volt,én rezeltem be,Ő nagyon boldog volt.Sőt a másodikat megérezte már a kimaradt mensi előtt mondta,h tuti terhes vagyok :D
2014. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hitte el, vigyorgott nagyon, de azt mondta biztos csak tévedett a teszt. Amikor már nagy volt a hasam, akkor kezdte el csak beleélni magát.
2014. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első mondatom, hogy pozi lett a teszt :) azt csak állt előttem kerek szemekkel és kérdezte hogy az mit is jelent....azt nagy ölelkezés és öröm a munkahely kellős közepén :) azonnal intézkedett hogy kíméletesebb melót kapjak.azt kb 15hetesen kezdett látszani a hasam és16. héten látta a picit először 4d, azt hiszem akkor fogta fel úgy igazán és kezdte kialakítani az apa-fiú kapcsolatot :)
2014. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!