Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtad már valaha a tesódnak,...

Mondtad már valaha a tesódnak, hogy a "k. Anyádat! "? Ha igen, hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés

A kérdés nem offenzív akar lenni.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mondtál már-e valamit úgy, hogy nem gondoltál bele a jelentésébe...



2011. febr. 13. 13:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Testvéremnek nem. A lányomnak szoktam mondani, hogy az "anyád mindenségét" ! :)
2011. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
persze,veszekedés közben szoktuk egymás anyját szidni. Sőt olyan is volt h anyám már ideges volt h veszekszünk és mondta h a k.anyűtokat hagyjátok abba,és akkot kinyögtem neki h de te vagy az anyánk :D
2011. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
nincs tesóm anyu szokta ezt apunak mondani.
2011. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
én rendszeres mondogatom neki és nem érdekel mit gondolnak a többiek
2011. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
áááááááXDxD...énis mondtam már a tesómank veszekedéskor, + ő is nekem :D és közös az anyánk.:D...úgy spontán jött, nem gondoltam bele :D
2011. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Énis csak anyumtól hallottam ezt, mikor mondta nekem:) Erre mondom neki, na az megvan:D erre elnevette magát, oldódott a feszültség
2011. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Én nem, de barátnőmnek egyszer mondta a bátyja, hogy "a k*rva anyád" erre barátnőm:"a tiéd!" mire a bátyja:"ja, nekem úgy is jó" :D

Mondjuk szerintem aki ilyet mond, az nem gondolja szó szerint, csak hát ugye ez az egyik legnagyobb sértés, amit mondani lehet, ezért mondják ezt, abba nem gondolnak bele, hogy a saját anyjukról beszélnek. Különben kicsit gáznak tartom, hogy már úton útfélen ezzel dobálóznak az emberek, bele sem gondolva, hogy az illető édesanyjáról beszélnek, akinek köze nincs valószínűleg a dologhoz, ami miatt haragban vannak. De mondom, szerintem csak azért mondják már sokan, mert annyira sértő, nem gondolnak bele, hogy voltaképp mit is mondanak.

2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, véletlenül, de a qrva rész nélkül, tehát szimplán: "anyád!"... Mire ő: "a tiéd"... :)És összenevettünk.
2011. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem, csak a hülye szukakutyánknak, mikor tépte a kölykeit játék címszó alatt. xD Olyankor belezeng a környék: "Mogyi a k*rva anyádat!"
2011. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Csak viccből, ilyen kis hülye komolytalan vitáknál. Ilyesmit még nem mondtam neki.

De egyszer kiskoromban megkérdeztem anyámat, hogy mi lenne, ha éjjel megfojtanám az öcsémet? Nem tudom, miért kérdeztem, alighanem puszta kíváncsiságból, de eléggé lecseszett miatta (el is hiszem), aztán megkérdezte, hogy mi a kedvenc számom 10 alatt és én mondtam neki, hogy a 6. Máig a 6-os a kedvenc számom egyébként. Ő akkor azt mondta, hogy az az ördög száma (de az a 666, mindegy), hát elég nagy veszekedés lett belőle.

Kicsi voltam, nem gondoltam bele a kérdésbe.

2011. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!