Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi előtt fáj a mell...

Ha mensi előtt fáj a mell akkor biztos hogy nem sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Ez a kérdést azért tettem ,fel mert nagyon nem értem,hogy a mesni előtti mell fájdom miért folyásolja be azt hogy sikerült-e a baba vagy sem . Olvastam már annyi össze visszaságot,hogy nem értem már az egészet. Remélem tudtok nekem erre választ adni. Legyen mindenkinek szép vasárnapja.
2014. okt. 26. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy fájt a menzi előtt,mint mikor sikerült a baba.
2014. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Akkor nem értem miért írják azt,hogy ha fáj a mell mensi előtt akkor biztos hogy mensi lesz és nem baba van a dologba. De itt vagy te az élő példa .

2014. okt. 26. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyan olyan tüneteim voltak mint,mikor meg akar jönni.Egyébként mindenki más,nem lehet az interneten olvasott dolgokra sem hagyatkozni 100%-ban.
2014. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat :)
2014. okt. 26. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt a mellem, ikrekkel voltam terhes. Szóval ez marhaság.
2014. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat neked is :)

Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert már a párommal szeretnénk babát. Szedem is a folsavat.

Csak nekem is minden mensi előtt fáj a mellem.

Peteérés előtti éjszaka együtt voltam a párommal,de nem azért mert tudtam hogy most kell akciózni. Csak akkor esett jól nekünk. És utána villant be,hogy hoppá csütörtökön volt pete érésem mert második hónapja tesztelem magam ovu tesztel......! Mert tudni szeretném mi hogy működik odabent stb. Úgy akartam ,hogy egy hónapig szedem a folsavat és utána rágyúrunk :) Persze nem biztos hogy most ebből összejön. Nem fog csalódásként érni,és nem is fogok rágörcsölni. Csak megijedtem ettől a témától hogy ha fáj mensi előtt a mell akkor nem sikerülhet a baba mert abból mesni lesz. Mert ma pont elkezdett fájni a mellem ,még nem annyira de kezd érzékeny lenni.

2014. okt. 26. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj ugyan ugy 2hós a fiacskám :)
2014. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!