Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe, lh teszt, ovuláció:...

Hőgörbe, lh teszt, ovuláció: jókor voltunk együtt szerintetek?

Figyelt kérdés

valaki segitsen elmagyarázni nekem, hogy amikor a hő felugrik akkor van tüszőrepedés, vagy az csak jelzi, hogy másnap lesz? hogy lehetséges, hogy nekem aznap volt legerősebb az lh tesztem? A 14. napon már halvány volt, vagyis aznap repedhetett meg a tüsző. Ha aznap voltunk együtt, az elég lehetett a spermáknak felmenni? menni idő kell nekik, hogy érdemes őket időziteni?


[link]



2014. okt. 27. 10:54
 1/3 A kérdező kommentje:

és mi az a két nagy hullám benne? a 13. napon, vagyis a kékkel jelölt ovuláció előtti két nappal volt tojásfehérjés váladék. én nem értem az egészet összefüggésében.


1. mikor van a tojásfehérje

2. mit jelent a hőgörbén a hirtelen emelkedés

3. mit jelez az lh csúcs

2014. okt. 27. 10:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből még bármi lehet :) Nem az együttlétek időzítésén fog múlni, hiszen ovu előtti napon együtt voltatok, ami teljesen jó. A ovu előtti cikkcakkos görbe sok mindentől lehet, mindig azonos időben mértél hőt? A 18 - ai leesés és utána az LH csúcs azt jelenti, hogy neked gy jelzi a szervezeted, hogy próbál megrepedni a tüsződ, van, akinek ez több napos folyamat, ez teljesen normális. Sokaknak a tojásfehérje nyák is egy - két nappal a tüszőrepedés előtt jelenik meg. Jól van ez gy, hiszen ha jó a nyák, a spermák több napig is elélnek, és már várják a kiszabadult petesejtet. Általában így születnek a lányok :) Drukkolok, majd írd meg, mi lett!
2014. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vettem ilyen yes baby sikositót is, ami még jobb közeget teremt a spermáknak. már szedek barátcserjét, aloe verát, e, d, b vitamint, yam gyökér krémet, ettem méhpempőt, folsavat, most már sikerülnie kell. :)
2014. okt. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!