Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta pozitiv az lh...

Tegnap óta pozitiv az lh tesztem. Egy órával ezelőtt felment a hőmérsékletem gyorsan csinaltam egy lh tesztet es láthatóan halványabb a csikom. Akkor ez most jot jelent?

Figyelt kérdés
5 napja erősödő tesztcsik most halványodott. Akkor ez most azt jelenti hogy ez az első dpo-m?

2014. okt. 27. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma van az első negatív napod, vagyis az ovulációd napja. Holnap az első dpo.
2014. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És ez igy ok hogy délelőtt megpozitiv volt d.u. Felmegy a hő és halványodott a csik?
2014. okt. 27. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A napközben mért hőnek nincs jelentősége, hiszen mozogsz és emeli a hőt. Reggel kell mérni ébredéskor mindìg ugyanabban az időben,azonnal hogy felébredtél. Nálam általában 36,2-36,3 C• a pozitív és az ovuláció napján, majd az 1 dpo- tól felugrik a hő.
2014. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt nem szoktam csinálni lh tesztet, erre sajnos nem tudom a választ. De ha már negatív volt tegnap délután, akkor lehetséges, hogy meg volt az ovulációd. Persze ha a tegnapi tesztelésnél betartottad a szabályokat. ( nem ittál és nem voltál wc-n, legalább kettő óráig) Csinálj ma is egy tesztet. Sok sikert!
2014. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel csinálta tesztet negatív. Akkor jol ereztem én 😊 tegnap fájt is a petefészkem. Ma már semmi de a hőm az egekben 😊
2014. okt. 28. 11:39
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Gondoltam elmondom babát várok ez az lhs hónapom bizony sikeres volt
2014. nov. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!