Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Dalacin hüvelykrém befolyáso...

A Dalacin hüvelykrém befolyásolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Most vagyok középidőben, de a 7 napos kúrából még van 1. Bakteriális fertőzésre kaptam.
2010. jan. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

El kellene olvasni a tájékoztatót. Benne van a dobozban, magyarul.


[link]

- A Dalacin hüvelykrém használata alatt tartózkodjon a közösüléstől!

2010. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam! Minden gyógszer tájékoztatóját elolvasom! Mindig ezzel kezdem.

A doki viszont azt mondta, h semmmi baj nincs belőle. Direkt megkérdeztem. Csk arra voltam kíváncsi, hogy ti hogy tudjátok?

2010. jan. 25. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:

Méskor olvas el végig, mielőtt bármit írsz!!!!!!

A Dalacin hüvelykrém használata alatt tartózkodjon a közösüléstől!

- Ha mégis szükség volna fogamzásgátlásra, a gumiból készült helyi fogamzásgátlók (óvszerek, pesszáriumok) nem alkalmazhatóak. Kimutatták. hogy a Dalacin hüvelykrém egyes olaj-alapú összetevői a gumi anyagát gyengítik, így azok hatékonysága a fogamzásgátlásban, illetve a nemi úton terjedő betegségek, pl. az AIDS megelőzésében csökken.


NA EZÉRT NEM AJÁNLATOS AKKOR AZ EGYÜTTLÉT!

2010. jan. 25. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam.


Egyrészt azt írja, hogy "tartózkodjon a közösüléstől". Közösülés nélkül nehéz lenne teherbe esni...


Másrészt meg ha a doki azt mondta, hogy közösülhettek, akkor nem értelek, miért kell "minket" megkérdezni. Talán többet tudunk, mint a doki??

2010. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtok többet. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hogy volt -e már valaki, akinek ezt a kúrát kellett végigcsinálnia, és közben, vagy utána mégis sikerült teherbeesnie? Azt olvastam róla, hogy kb. 1 hét, amíg teljesen kiürül a szervezetből.
2010. jan. 25. 20:00
 6/7 anonim válasza:
na, azért egy hetet már csak képes várni valaki....
2010. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha a peteérés olyan fontos, mint nekem,- mert babát szeretnénk- akkor te sem haboznál. Főleg ha az orvos is azt mondja, hogy próbálkozni lehet. A másik pedig, hogy a kúra végén vagyok. Jövőhéten úgyis mennem kell vissza a dokihoz, akkor majd kiderül,hogy elég volt e a kezelés.
2010. jan. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!