Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fájhat a hasam a ciklus...

Miért fájhat a hasam a ciklus 20-21. napján úgy, mintha meg akarna jönni? Babát tervezünk és aggódom, hogy ez esetleg befolyásolhatja a teherbeesést!

Figyelt kérdés
A ciklusom 28-30 napos általában és most a 16. napon volt a peteérésem, és pár napra rá jön ez a hasfájás! Mitől lehet?
2011. jún. 8. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitolódhatott a peteérésed, vagy esetleg szélgörcsöd volt? (Nálam ez utóbbi nagyon hasonlít a hasfájásra)
2011. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én is így vagyok vele!!!
2011. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem tuti 16. napon volt a peteérésem, szoktam érezni. Tehát nem hinném, hogy köze lenne hozzá. Máskor is volt már, hogy a 19. 20. nap körül fájdogáltam és teljesen úgy, mint a menstruáció előtt csak gyengén. Nem tudom mitől lehet! Köszi!!!
2011. jún. 8. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a középidős fájdalom nem esik egybe a peteéréssel, nekem kb. 3 nappal ovuláció előtt szokott fájni. Ha ezen kívül más módszerrel nem győződtél meg arról, hogy akkor volt a peteérésed, akkor fenntartom a véleményem, hogy lehetett később is...
2011. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia, de ovulációs teszt is megerősített! És persze a hőmet is szoktam mérni, régi rutinos vagyok : ))) Van már 2 lánykám : ))) de most ez nem tudom mitől lehet, örülnék, ha igazad lenne és ennyire egyszerű lenne az egész! Azért köszi : )
2011. jún. 8. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem, én is így vagyok, van két lánykám. :o)

Hát akkor passz. Viszont ha ez egyszer fordult csak elő, akkor én nem aggódnék rajta, bármitől fájhat picit az ember hasa, minden esetre beágyazódás még korai lenne mindenképp.

Hajrá!

2011. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, milyen jó, hogy vannak még segítőkész emberek : )))))

Közben megtudtam egy nőgyógyásztól, -ezt Tuncyynek is üzenem-, hogy ez állítólag semmiképpen nem hormonális probléma és nem befolyásolja a teherbeesést!!!

Ez lehet urológiai v más nőgyógyászati vagy belgyógyászati dolog, viszont ha nem okoz gondot nem kell vele foglalkozni!

Ez mindenképpen pozitív! : ))) Mindent köszönök!!!

2011. jún. 8. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!!!
2011. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!