Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal menzesz előtt...

A barátommal menzesz előtt egy nappal és a 9. napon voltunk együtt, a menstruáció szinte alig volt, csak csöppek, és ahogy elmúlt, jönni kezdtek a tünetek: alhasi tompa fájdalomtól a megszédülésig, mellfájásig. Ma vagyok a 14. napon. Lehet ez baba?

Figyelt kérdés
Végiggondoltam egyébként. Ha volt megtermékenyülés, a sejtek még a petevezetékben voltak, mikor volt az a pár csöpp menzeszszerűség, vagyis nem ürült ki teljesen a méhem. Mire lejutott a petesejt, addigra meg már nem volt semmi vérzés. Nem akarom túlagyalni. De... Kérdem: ha ez nem baba, akkor mitől vannak ezek a tünetek? És mit kell még nézni, hogy biztosabb legyek? Köszi.
2008. aug. 12. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk tesztelhetsz, de nem nagy a valószínűsége, hogy mesi előtt egy nappal legyen peterésed, bár biztos előfordulhat ilyen is. Lehet, hogy egy korábbi együttlét a ludas. Én elmennék dokihoz, biztos ami biztos alapon... mert lehet, hogy valaki mond neked valamit és te elhiszed, és mégsem az. A doki biztosat tud mondni, hisz ő lát téged, mi nem.
2008. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem gondolok én semmit, és nem mondott senki semmit, csak egyszerűen leszakad a derekam.

2008. aug. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!