NeXWill kérdése:

Lehet e terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nemrég vagyunk együtt és mint ugye az normális minden párnál mi is élünk nemi életet, óvszerrel védekeztünk és mindig figyeltem hogy nehogy kilyukadjon vagy valami. Aztán eljött a menstruáció ideje neki és nem jött meg és már egy hete voltunk utoljára együtt és azóta megcsinált két terhességéi tesztet de mindig negatív volt. De még mindig nem jött meg és az lenne a kérdés még hogy mennyi az esélye hogy terhes legyen így ? Plusz azt hozzá tenném hogy fel van fázva.

2014. okt. 28. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen védekeztetek és a tesztek negatívak, akkor inkább a felfázás lehet a gond. Volt vele orvosnál? Kapott rá antibiotikumot? Mert az is okozhatja a késést.
2014. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ma volt vele és kapott is gyógyszert de nagyon aggódom és ő is hogy véletlenül terhes lett és nem tudom hogy ha kettő teszt is negatív attól lehet e még vagy csináljunk még teszteket?
2014. okt. 28. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nagy valószìnūséggel nem terhes. De ha titeket ez megnyugtat, akkor vegyetek két db tesztet és használjátok el 3-4 naponként. Max. a pénzetek bánja, de ti megnyugodtok.
2014. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, pénteken veszünk még egyet a biztonság kedvéért és majd kiderül de az biztos hogy nyugodtabb leszek ha az is negatív lesz.
2014. okt. 29. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
A tesztek tévedhetnek! A húgomnak 3 hetet késett, 2 lett negatív és terhes volt. A barátnőmnek kb 5 lett negatív és kisfiú lett. Ha orvos mondja, hogy nem terhes az a biztos.
2014. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, nem kell itt rémisztgetni.. :)

Ha késik a menzesz akkor már a tesztek jol kimutatják hogy pozitiv vagy negativ.

2014. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap csinált még 1 tesztet és most más fajtával, egy kicsit érzékenyebb típussal és az is negatívat mutatott neki szóval fel lélegeztem kicsit , viszont ha nem jön meg neki hamarosan akkor még mindig lehet ok az aggodalomra vagy nem tudom.
2014. nov. 1. 07:39
 8/9 anonim válasza:
Nálunk egymás után kétszer is késett először 11 azután 9 napot.. nagyon megrémültünk, mert tényleg mindig védekeztünk és egyszer sem volt olyan, hogy "csak egy pár másodpercre beléd dugom meg hasonlók" nekünk a kapcsolatunk elején volt azt hiszem, a 2-3-4 menstruációjánál. Ne aggódj :)
2014. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Előzőhöz: Nem akartunk 11 napot várni, csak hétvégente és max csütörtökön találkozunk leghamarabb, aztán megvettük a tesztet és amikor reggel akarta volna csinálni a tesztet pont megjött előtte :D

Egy tipp persze nem tuti, de szexeljetek egyet és lehet reggelre megjön :)

2014. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!