Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől van esély a terhességre?...

Ettől van esély a terhességre? Kicsit Megijedtem! 17/l

Figyelt kérdés
A barátommal csókolóztunk úgy,hogy ő rajtam feküdt meztelenül,én is az voltam.Éreztem,hogy kezd felállni a pénisze és pont hozzáért így a hüvely bemenethez (nem tette be).Ezután azonnal leszállt rólam.Nagyon megijedtem/tünk.Nem tudom,hogy lehetett-e előváladéka,én viszont nagyon be voltam nedvesedve.Szerintetek van okom félni?

2014. okt. 29. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2014. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem sok esélyt látok rá,viszont gyógyszert tessék szedni,ha van tartós párkapcsolatod,ha nincs,Mert alkalmi szexkapcsolatokból is született már sok gyerek. Ha védve vagy,utána nem kell mindenen parázni,pettingelhettek,kényeztethetitek egymást bátran,minden feszengés és félelem nélkül.
2014. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de elképzelhető. Volt már ilyen eset.

Legközelebb az egyik játékoson maradjon farmer (a bugyi kevés), vagy pedig védekezzetek. A megszakítás az nem védekezés.

2014. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől nem leszel terhes, de maholnap becsusszan a hegye, és akkor már lesz gond... ha ilyen veszélyesen játszotok, készüljetek fel a védekezésre is!
2014. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés a bugyi?? Ne viccelj már. Persze, majd átmennek a spermák a bugyin... :D :D
2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nem?

Fogd meg a bugyit, tartsd vízszintesen - és önts rá egy deci vizet.

Ebből mennyi nem megy át?

2014. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a bugyis tényleg marhaság....főleg ha csak előváladékról van szó.ez nem víz.a víz természetesen átmenne,de ez nem egy tésztaszűrő gyerekek :-D Kérdező,ne parázz,ebből nem lesz gyerek :) főleg ha be se csusszant ;)
2014. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!