Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?...

Van esély a terhességre? Kihatással lehetett rá ez a betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 29-en feküdtem le a barátommal és sajnos történt egy kis baleset, elszakadt a gumi, de nem élvezett belém.(72 órás tablettát bizonyos okok miatt nem tudtam bevenni ) a menszeszem általában 23-25 naponta jön meg most van a 28. nap és még nem jött meg. Ma reggel teszteltem és negatív lett. Van esély rá, hogy terhes vagyok? Kb szeptember közepe felé gyógyultam meg mononukleózisból és még mostanában is vannak tüneteim miatta : fáradtság, jobb bordaív alatti fájdalom, nyirokcsomomóim még mindig nagyok. A betegség kihatással lehet arra, hogy nem jön meg? 17/L

2014. okt. 19. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy terhes vagy de a betegséged kihathat rá! Tesztelj ujjat 2 nap múlva! Remélem nem vagy terhes, 17 évesen nagy felelőtlenség, olyan meg nincs, hogy bizonyos okok !!!! Be kellett volna venned, ha most meg terhes vagy csak gratulálni tudok a felelőtlenségetek miatt, remélem tanultatok belőle! Írj majd mi van.

2014. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!