Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt ma (rajtam kivul)...

Ki tesztelt ma (rajtam kivul) ujbol negativat? Mióta probalkoztok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
én. már nem is reménykedek... egy éve próbálkozunk.
2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezek. Már egy hete késik. Full negatívat teszteltem. Első hónap volt, hogy próbálkoztunk. Nektek kedves kérdező? Mióta késik?
2014. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus óta próbálkozunk. Mai a 31. nap. Eddig nem teszteltem, de WC-re sem merek menni, mert félek, hogy mi van ha megjön és akkor nem reménykedhetek tovább.
2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerős érzés. minden hónap egy remény, idegbaj, majd csalódás. hónapról hónapra egyre kevesebb a remény. én már bele se élem magam, csak várok. 8 hónapja próbálkozunk.
2014. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Ma is negatív persze.3. gyerek(az elsők ikrek,ők sem jöttek könnyen).4 hónapja próbálkozunk.Tudom,az még nem idő,de nem gondoltam,h a harmadikkal is megint kínlódni fogunk.Sztem nincs peteérésem,úgyh valószínű orvos lesz a vége.Pedig most még csak nem is görcsölök rajta,mint anno.Hócipőm tele az egésszel.Ja,nem tudom hány napot késik,összevissza van a ciklusom.Csak fáj a mellem,és a derekam.Azt hittem,h ez jó jel,de mint kiderült,a mellfájdalom a progeszteron hiányát jelenti,vagyis a peteérés elmaradását.
2014. okt. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!