Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki hogy...

Járt már úgy valaki hogy negatívat tesztelt és pár napra rá pozitívat?

Figyelt kérdés
Nem várt napján negatívat teszteltem ez volt 3 napja azóta se jött meg de most már nem merek tesztelni . Szerintetek? A hőmérsékletem még mindig magas.

2014. okt. 2. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy csináltam. 4 napra rá teszteltem, egyértelmű pozitívat! :) Először csak azért teszteltem, mert akkor volt a szülinapom, de nem látszott semmi sem. Viszont nem jött meg. Csinálj tesztet! :) :) :)
2014. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj. Lehet, hogy korai volt.
2014. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességnél 4 nap késéssel még negatív volt, egy hetes késésnél pozitív.
2014. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Juj de jó én holnap tesztelek, majd megírom az eredményt de semmi jele hogy megjönne igaz hogy semmit nem érzek terhességi tünetem sincs.Nem is tudom ilyenkor mikor kéne jelentkezzen valami tünet.A hasam se görcsöl, feszül. semmi. [link] itt a görbém is 26 naposak szoktak lenni a ciklusaim.
2014. okt. 3. 09:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Juj most ellőtem egy tesztet és halvány + halvány de szemmel látható a 2 rozsaszin csikocska
2014. okt. 3. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!