Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett így kisbébi valakinek?

Lett így kisbébi valakinek?

Figyelt kérdés
Elvileg november 7.-én jönne meg(hivatalosan).tegnap előtt olyan volt mintha kezdődne a barnázás,de ma pl semmi sincs,meg tegnap se...pattik is jönnek ki.tegnap nem védekeztünk(szándékosan) mondván mensi előtt vagyok 1% esély van a babára,úgyh no para.viszont igazából simán jöhetne a baba,igaz konkrétan nem próbálkozunk,de nagyon örülnénk neki ha akár véletlen össze jönne.Volt már így valaki,hogy így esett teherbe?

2014. okt. 29. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így estem teherbe, hogy védekezés nélkül szeretkeztem majdnem középidőben, mint te.


Amúgy ez a "kisbébi" kifejezés....mintha kiselefántról, vagy hasonlóról lenne szó.

2014. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

juhúúú :D mármint tök jó lenne,ha nekem is összejönne.kiváncsi leszek ;)

gyerek--->nem szeretetteljes

kisbaba ez jó,de vmi eltérőbbet akartam,és a kreativitásból nem sok jutott belém :-)

2014. okt. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!