Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 10dpo-n valakinek...

Ma vagyok a 10dpo-n valakinek hasonlo tünet?

Figyelt kérdés

Hasszúrkálas ,puffadád kisebb görcseim vannak :)

Mell feszülés ,kicsit eres lett a mellem .

Feher folyásom van ami nem szokott lenni .

ovu tesztet és hőmérőzést alkalmaztam a pontos peteérés meg állapítására .

Méhszájat is " ellenőriztem" fent van és kémény.

Valakinek hasonló tünet?


2014. okt. 19. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 dpo-n vagyok. A melleim fájdogálnak, a derekam görcsöl elég intenzíven, fehéres bő folyásom van, és a méhszájam középen van, pedig jobbra húzódva szokott lenni. Nekem ez az első clostis hónapom. Mai tesztem negatív, így már biztos vagyok benne az is marad. Neked szurkolok!
2014. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen lesz negativ lehet később kezd el termelődni a hcg :)


Nekem is fáj a derekam pedig nem szokott és nincs étvágyam se még a kedvenc joghurtomra se tudok ránézni szinte :)


Drukkolok neked azért

2014. okt. 19. 15:49
 3/19 anonim ***** válasza:
én ma vagyok a 14 dpo-n és tegnap még negatív volt a teszt holnap ha nem jön meg akkor tesztelek. a tünetek ugyan azok. fáj a mellem ma reggel óta hányinger, has szurka, émelygés.
2014. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,nagyon gyanús vagy :)

nekem is fent volt a méhszájam és kemény volt. én sem bírtam enni,most sem! nekem a melleim nem fájtak,csak tegnap óta. ma vagyok a 15.dpo-n.

12.dpo-n teszteltem nagyon halvány pozit,ami egyre erősödik.szóval hajrá:)

2014. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolso :) akor szinte egy cipobe jarunk :-D

Neha jonn elo ez a hasgorca szurka mar nem nagyon van :-D holnap veszek tesztet kedden meg csinalom alig birom kivarni :-D remelem nem esek pofara :-/


Feher folyasod is volt/van? (utolso)

2014. okt. 19. 17:51
 6/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. annyira nem lehet a folyásra számítani. 3x tök száraz voltam, most meg jön,de nagyon minimális!!

én csak holnap tesztelek,de mert csak van itthon tesztem. látni akarom,ahogy erősödik a csík :)

annyira jó érzés!!!

írj mindenképp

2014. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ma reggel nekem se volt folyasom ahogy felkeltem pedig szokott (6:30kor kelek).


Viszont ma 9kor kimentem wcre mert ereztem hogy folyik valami es intenziven faj a pocim :-S hom ma 37.1 :-D eddig jo jel

Veszek ma tesztet reggel meg csinalom remelem halvanyan ott lesz valami csikocska


Irj mi volt :)

2014. okt. 20. 09:51
 8/19 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nekem is feljebb kúszott a hőm. Drukkolok Lányok!

[link]

2014. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok!!nekem nincs mindjárt megjön érzésem,hála!!! meg semmi. azért betettem egy tisztasági betkót.... sajna csak holnapra hozzák meg az utrogestanom,de 1 nap nem oszt és nem szoroz!! várom a reggeli híreket!!! nekem az öt tesztből még van kettő. tudtam,h nem szabad vaktában ellőni az előző hónapokra :)
2014. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem 8 napja hogy magas a ho rem igy is marad :D


Milyen tesztet veszel?

2014. okt. 20. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!