Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Savasítani a hüvely ph-t =...

Savasítani a hüvely ph-t = lánybaba?

Figyelt kérdés

Azt olvasom mindenhol, hogy ha ecetes hüvelyöblítést végeznek, akkor nagyobb eséllyel születhet kislány.

Nekem ez magas, de pl. a Lactacid és a Vitagyn C hüvelykrém is savasít. Ugyan az a hatás lehet?


2014. okt. 29. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is kislányra gyúrtam, és bejött. Viszont a hüvelyedet de savasítsd ilyen direkt módon, mert a spermákat kinyírja!


Inkább igyál magnéziumos pezsgőtabit, és PÉ előtt 2-3 nappal legyetek együtt!

2014. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is a ciklushoz kötött együttlétet látom a legreálisabbnak.

ugyanis az Y-os (fiú) spermiumok eltengődnek odabent még 24-48 órát is, viszont az X-es (lány) spermiumok még tovább bírják. tehát ha tudod, hogy a ciklus 14. napján van peteérésed, akkor a ciklus 12. napjáig kell szekszelni :)


amúgy a kémhatás történetről is hallottam, de mivel én pharmatex mellett lettem terhes, és fiút szültem, én szabályt erősítő, vagy próbára tevő kivétel lennék :)

(Mit tartalmaz a Pharmatex 12 mg/g hüvelykrém

- A készítmény hatóanyaga a benzalkónium-klorid. 12 mg benzalkónium-klorid (24 mg benzalkónium-klorid 50%-os oldat formájában) grammonként. - Egyéb összetevők: levendulaolaj, citromsav <-----, makrogol-sztearát (Tefose 63), tisztított víz.)

2014. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor időzitünk inkább :)
2014. okt. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!