Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo napon haspuffadás, és...

12. dpo napon haspuffadás, és alhasi görcsök a menszesz közeledtét jelzik, vagy lehet terhesség is?

Figyelt kérdés
Másnál volt ilyen aki terhes, vagy inkább a menszeszt várjam?

2014. okt. 30. 22:00
 1/2 A kérdező kommentje:
ahogy nézem a hőgörbém, és az lh teszt eredményét, inkább a 9. dpo napom van most. esetleg ez az alhasi görcs lehet beágyazódás is? túl sok idő van még a menszeszig.vagy 5 nappal előbb jelentkeznének a menstruációs görcsök?
2014. okt. 31. 00:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb menzis tunet, de ne legyen igazam! Azt mondjak, a terhes tunetek szinte megegyeznek a premens tunetekkel, tehat lehet barmi, ebbol meg nem erdemes messzemeno kovetkezteteseket levonni. Nekem volt egy fel sikeres honapom (sajnos nem tapadt meg), nalam a szokasos menzi elotti tunetek voltak, plusz ami szokatlan volt, az a baromi eros szedules. De ugye, mivel nekem nem maradt meg, igy ez nem mervado. Nagyon szurkolok neked, probalj meg picit ellazulni, ne keresd a tuneteket, mert ugysem kapsz valaszt beloluk. Tudom, konnyu mondani, nekem is nehezen megy :D drukkolok
2014. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!