Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom kicsit, mivel tegnap...

Aggódom kicsit, mivel tegnap 6 hetes uh-n a dokim látott 10 mm-es petezsákot, de sajnos nem látott sem szívhangot, sem mást. Szerintetek van esély arra, hogy mégis van valaki a petezsákban?

Figyelt kérdés
Igaz úgy éreztem, hogy nem nagyon töri magát, hogy megkeresse azt a picikét. Nem görcsölök, szurkák néha vannak. Nem barnázom. 1 hét múlva rendelt vissza a doki azzal, hogy ne aggódjak, de ha barnázom, vagy vérzek hívjam. Azóta próbálom kímélni magam duphastont szedek.
2014. okt. 31. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen ennél többet nem kellene szerintem látnia. Nem mondta, hogy minden rendben?
2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hetesen nekem sem látott egyebet mint egy 8mm es petezsákot!

8 hetesen látott embriót és szívhangot:)

Abszolút feleslegesen aggódsz "még"..

7végén már 34 hetesek leszünk:)

2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mondta, hogy ne aggódjak ez em jelent rosszat. Viszont azóta elkedtem enyhén barnázni és felhívtam az orvosomat, azt mondta, hogy ez sem jelent rosszat, mert a korai terhességnél előfordulhat barnázás. Kiderül majd, nem tudok mit csinálni, ha el akar mennia babu el kell engednem újra
2014. okt. 31. 20:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat, de nekem nem jött be, mivel nem maradtm a baba és héthétfőn kikaparnak... :-(
2014. nov. 4. 06:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem maradt meg a baba. Bocsi
2014. nov. 4. 06:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom,hogy nem maradt meg a pici!

Valószínű komoly oka volt,hogy elment! És inkább most mint később mikor már teljesen beleélitek magatokat! Vagy esetleg kiderült volna,hogy beteg, úgy rosszabb szerintem:(

Fel a fejjel!! Új nap/hónap új remény:) Egy erős/erősebb babával:) Szép napot!!

2014. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. Megpróbálok előre tekinteni és arra, hogy újra összejöjjön, csak akkorra már kivizsgáltatom magam, és remélem megtudják az orvosok, ha valami bajom van.
2014. nov. 5. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!