Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez akkor most hogyvan? Többi...

Ez akkor most hogyvan? Többi lenn.

Figyelt kérdés

A ciklus.hu-n vezetem a menzeszem, szerinte hètfőn kellene megjönnie. Ha jól éreztem, akkor 23.-àn volt peteèrésem. (Együtt is voltunk a férjemmel.) Akkor viszont nem 6-àra kellene vàrnom? Vagyis nagyon nem vàrom :-)

Tegnap este meg most is nagyon tompàn fàj a derekam. Ez lehet a beàgyazódás?



2014. okt. 31. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tuti 23.-án volt a peteérésed, akkor de, kb 6-án kellene megjönnie.

Ezek szerint változóak a ciklusaid? Mert ha nem minden hónapban, pl 28 naposak, akkor a ciklus.hu is csak átlagot tud számolni. Nem lát beléd, hogy mikor lesz ovulációd.

2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogamzàsgàtló hatàsára teljesen beàllt, viszont a múlt hónapban 30 napra jött meg. Ez a 2. hónapunk, így nem tudom mire számítsak...
2014. okt. 31. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 2. próbálkozós hónap, és nekem is 23-án volt peteérésem. :) Általában 29 naposak a ciklusaim, van még egy teljes hét a nemvártig. Tegnap és tegnapelőtt szurkált kicsit a hasam, egész héten rengeteget tudtam volna aludni, úgyhogy bizakodom. :) De szép lenne, ha szülinapomon 2 csíkosat tesztelnék! :)
2014. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah akkor szurkolok neked is :-) Egyèbként én is azèrt teszteltem, mert 30.-àn ünnepeltem a szülinapom :-)
2014. nov. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!