Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem olyan erős a mensim, mint...

Nem olyan erős a mensim, mint régebben. (részletek lenn). Mitől lehet? Nehezebben fogok így teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves nő vagyok és 12 éves korom óta menstruálok.

12-17 éves korom között nagyon erősen véreztem, minden hónapban 6 napig. 17 éves koromtól már csak havonta 5 napig, ebből 3 nap volt az erős vérzés. Az utóbbi pár hónapban pedig csak az első 2 napon erős a vérzés. Most pl. a 3. napon már alig volt meg valamennyire. Ez mitől lehet? Terhesség esélytelen. Fél éve heti rendszerességgel iszom, ez lehet az oka? Más szokásom nem változott meg tini korom óta. Néhány év múlva szeretnék gyereket vállalni (ha meg lesz a megfelelő háttér), ez megnehezítené a teherbeesést?



2014. okt. 19. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is a korral változott, hol erősebb volt hol gyengébb. Az ivás nem tudom, hogy mennyire játszhat szerepet, de nem hinném, hogy amiatt. Menj el esetleg egy éves rákszűrésre dokihoz, és akkor ezekre is rá tudsz kérdezni. Megnézik, hogy milyen a méhfalad, hogy rendben van-e minden. De nem hinném, hogy gond lenne.
2014. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez változni szokott idővel. Semmi köze egyébként a teherbeeseshez. En 2 napig erősebben verzek, utána csak barnazok még vagy 5 napig. Sztm ez se normális teljesen es megis nagyon hamar teherbe estem.
2014. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!