Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy azért lett negatív...

Lehet, hogy azért lett negatív a teszt, mert este csináltam?

Figyelt kérdés
10 napja késik, az esedékes menstruációm előtti napokban érzékeny volt nagyon a mellbimbóm(ami eddig csak egyszer fordult elő, akkor terhes voltam), kb. 4 nap késés után csináltam este egy tesztet(Medilab),de negatív lett.ilyenkor már este is pozitívnak kellene lennie? egyébként nagyon gyakran kell pisilnem, azt is olvastam, hogy emiatt nem olyan mennyiségben lehet egy vizeletben Hcg..Reménykedjek még? pár napja pedig megvolt a mensis görcsölésem, ami akkor szokott lenni, mikor megvan, csak most nem volt olyan erős.tüsszentés/köhögéstől( meg néha, akkor is, ha többet állok) a jobb petefészkem körül fáj/nyilal. Köszönöm, ha valaki elolvassa és válaszol. mi lehet ez?

2014. nov. 1. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
10 nap késés után már bármelyik napszakban ki kellene mutatnia.
2014. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de 4 nap késés után teszteltem
2014. nov. 1. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor csinálj egyet holnap reggel is! nekem 2 hetes késéssel jött meg és végig negatív volt a tesztem.
2014. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt előtt 2 nappal este halvány pozi lett.

Már kellene, hogy mutassa.

2014. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!