Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után menstruáció...

Pozitív teszt után menstruáció. Milyen oka lehet és van-e teendő?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt pozitívat teszteltem,ma megjött.Gondolom több oka is lehet,de aki közületek így járt,az megpróbálta kideríteni az okot?Kellene-e szedni valamilyen gyógyszert vagy egyszerűen továbblépni:új hónap új esély?
2014. nov. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt ilyen,a második után elmentem nődokihoz,hogy kivizsgáltassam magam.Azt mondták,ha 3-szor is megtörténik,majd akkor foglalkoznak vele.Nem történt meg,teherbe estem,és most minden a legnagyobb rendben,nem is adtak semmit rá.
2014. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az történhetett, hogy fogantatás történt, a beágyazódás elkezdődött, elkezdett a szervezet termelni hcg-t, de végül nem tapadt meg, hanem kilökődött. ez utalhat progeszteron hiányra, de egyáltalán nem biztos hogy neked olyanod van. pl én is barnázgattam, de a progeszteronom mégis rendben van.


valahol még azt olvastam talán, hogy ez pcos-ra is utalhat, de nem biztos, nem akarok hülyeséget mondani, az a biztos, ha ovoshoz mész. minden esetre nagyon rossz érzés lehetett, biztos nagy csalódás, fel a fejjel, biztos sikerül majd a következő.

2014. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a teszt volt rossz, mint pl. nálam. (Clearblue plusz-os teszt, egyértelmű, határozott pozitív, de még aznap csináltam annál érzékenyebb tesztet, az hómező volt, és a nőgyógyász is megerősítette, hogy nem volt baba.
2014. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!