Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció nélküli ciklus...

Menstruáció nélküli ciklus esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eddig mindig napra pontosan jött meg a menstruációm.

Az előző ciklus közepétől kezdtük el a kivizsgálást, mert nem esem teherbe 9 hónapja. Azt mondta az orvos, hogy ovuláció nélkül telt el a ciklusom. Ha megjött az aktuális menzesz és el is múlt, menjek vissza és folytatjuk a kivizsgálást.

Igen ám, de nem jött meg!!!

Csináltam tesztet negatív lett, ahogyan vártam, hiszen a doki megmondta, h nem volt peteérés...

Na most akkor mi van????

Ötletek?! Köszönettel venném, ha esetleg megosztanátok a tapasztalatotokat, ha volt már veletek is ilyen...


2014. okt. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány napja kellett volna megjönnie? Ha még csak mostanában akkor nem kell csinálni semmit, csak várj. Ha már több hete, akkor menj el az orvosodhoz, mond el, hogy mi van, és ő ad gyógyszert, ami meghozza
2014. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Másfél hete késik...
2014. okt. 24. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, úgy hívják PCOS
2014. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!