Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a mensim,...

7 napja késik a mensim, szerintetek?

Figyelt kérdés
7 napja késik(ennyit soha nem szokott) 2 teszten vagyok túl,negatív lett mind a 2. :( Viszont mensi szerű tüneteim sincsenek....émelyegni émelygek már 1 hete,a szagokra nagyon ,,allergiás lettem,,. Volt valakinek olyan,hogy csak később lett kétcsíkos a tesztje? Mondjuk,9-10-12. ,,napon,,? Válaszaitokat előre is megköszönöm!

2014. nov. 3. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat is tudok pont itt gyakorin, hogy 22. napig végig negatívak voltak a tesztjei és az orvos erősítette meg neki, hogy baba van.
2014. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez most adott egy kis reményt!!! Köszönöm! :)
2014. nov. 3. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne nagyon remenykedj persze nagyon drukkolok, hogy baba legyen csak en is ebben a cipoben jarok meg egy masik lany is..

Nekem pl 14. napja nem jott meg es nem vagyok terhes..

A masik lanynak sem neki tobb mint 14 nap es o sem az:(

Szoval nem akarlak elkeseriteni csak sok lanynak van ez sajnos meg az orvos sem talalt semmi okot:(((

2014. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/ ........
2014. nov. 3. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajjj...ne legyel szomoru nem akartalak elkeseriteni!:((

En csak azert irtam meg mert mi is vegig remenykedtunk a bababan es olyan rossz volt remenykedni...

Szivbol kivanom nalad ne legyen igy!!

Nagyon remelem baba lesz a dologban mert en is olvastam itt, hogy van akinek csak 2 het utan lett pozi tesztje!!!

Drukkolok nagyon!!!!

Majd irj mi lett veled!!

2014. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :) Még mindig sehol a mensi. Puffadok felfelé...a reggeli émelygés még mindig megvan. Ma vettem tesztet...megint...de csak pénteken akarom megcsinálna,HA addig nem jön ugye meg. Nehéz nem beleélni magam. Utálom már ezt az egészet...várakozni,vágyakozni,aztán valami nekem is azt súgja csak sokat késik.De ennyit?? :O Na mind1. Türelmes vagyok...
2014. nov. 4. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.azóta tudod màr mi a helyzet? Mert én is ebben a helyzetben vagyok.menstruàcio ki.aradasa utan 1 nappal negativ a tesztem.de folyamatosan hanyingerem van és sok szag zavar a környezetemben.
2014. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!