Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Immáron 83 napja nem jön meg...

Immáron 83 napja nem jön meg a mensim. Semmi panaszom, nincs, semmim nem fáj. Sosem voltam cisztás, mindenem rendben. Terhes sem vagyok. Ja, és 33 évesen még talán menopauzám sincs. Van valakinek hasonló szituációval valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Orvos: azt mondta, hogy a menstruációt követő 13. napon menjek el hozzá, hogy nézzük meg, van-e egyáltalán peteérésem. Emígy arra, hogy nagyon ritkák a mensijeim, semmit nem mondott, azt mondta, hogy nem kell kezelni. Mondjuk nekem ez csak jó, mert utálom azt a pár napot, de azért ez így mégsem normális....
2014. júl. 7. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura,hogy csak úgy a semmi miatt nem jön meg lassan 3 hónapja a menzeszed,és az orvos szerint kezelni sem kell.. :/ :O

Én azt mondom,hülye a dokid,keress másikat mert ez tuti nem normális dolog!!

A PCO-s betegeknek nem szokott megjönni a menzeszük,mert baj van a progeszteron szintükkel amit kezelni kell,mert anélkül nem lesz baba sajnos :(

2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress rögtön másik orvost! Szép, hogy az ilyennek diplomája van...
2014. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen...Keress fel mindenképpen egy endokrinológust.Nekem is ott derült ki hogy inzulinrezisztenciám van,aztán ezzel egy időben PCOS lettem.Kaptam rá gyógyszert + diétáznom kellett.
2014. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! ma jártam meg a dokit, 52 napon vok, 25mm-es cisztám van, most derűlt ki a gyenge ir-em,kaptam meforalt... mindenképp menj orvoshoz! nekem sincs tünetem!
2014. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez jó, h a menzesz után menj oda

mikor meg sem jön

2015. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mitől késett végól?
2021. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!